contact-us

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם:

  איתור נזילות מים

  הייתי בקורס הראשון של משרד הכלכלה , למרות ניסוני הרב שנים , הלכתי ללמוד ולהוציא תעודה ממשלתית של מאתר נזילות.

  רצ"ב התמונה:

  איתור נזילות מים מקצועי

  רק תקראו את ההמלצות שקיבלתי , לא צריך יותר מזה! מעבר לכך זה ממש מביך , כי אני צנוע, ולא נעים לי ההשוואה לאחרים.

  אני עובד בשיתוף פעולה עם מהנדסים מהשורה הראשונה במדינת ישראל.

  מהנדסים המוכרים ע"י בית המשפט כעדים מומחים , ונחשבים מהטובים במדינה, הדוחות שאנחנו מוצאים מפורטים מאוד ומצביעים על הנזילה במדויק.

  היתרון הענק שלך הלקוח זה שאני כקבלן איטום לשעבר , וכיועץ איטום כיום . יודע לתת לך את הפתרון , וגם לתקן במיידי ללא צורך בהתקשרות חדשה עם קבלן איטום , ולך תדע על איזה "קבלן איטום" נפלת …

  לכן, איתור הנזילות אצלי שווה מאוד , כי זה לא רק איתור זאת אפשרות לפתור את הבעיה מהיסוד.. הכל לפי רצונך , רק לא להתרשם ממחירים יותר זולים של מתחרים … לרוב הזול – יוצא יקר מאוד …
  ואילו היקר בסופו של יום יוצא הכי זול.

  ולכן לקוחות יקרים תחשבו כמה שווה לקרוא ההמלצות של בעל המקצוע , כי כל אחד יכול לומר על עצמו שהוא הכי טוב , אבל כשיש ממליצים שניתן לפנות אליהם ולשאול אותם , ולשמוע מהם את האמת , זה הכי חשוב יותר ממחיר.

  ליצירת קשר
  ליצירת קשר

   גילוי נזילות מים

   כאשר חשבון מים עולה ללא סיבה נראית לעין – אלו אינדיקציות לכך שיש צורך באיתור נזילות מים מקצועי. אם תפנו לאינסטלטור, אתם צופים שהוא יאתר את מקור הבעיה. מכיוון שחסרים לו אמצעים המאפשרים גילוי נזילות מים בקיר, מכיוון שהטיח והבטון מסתירים את הצנרת, ניסוי וטעיה יהיו האפשרות היחידה שלו. כדי לאתר את מקור הבעיה, האינסטלטור יצטרך להשתמש בציוד כבד כדי לשבור את הקירות ואולי אף את הריצוף. בשל הקושי לאתר את מיקומה המדויק של הנזילה, ניתן לשער שייאלץ לחפור בשטח גדול יותר על סמך האינטואיציה שלו, בתקווה לפגוע במטרה במהירות האפשרית. כל טעות מחייבת חפירה נוספת או הריסת קירות. ייתכן שמקור הדליפה לא יתגלה עד שיתרחש הרס משמעותי של האזור. ואילו אליעזר גרינברג בעל ניסיון של 45 שנה בתחום האיטום. בעזרת הניסיון אותו הוא צבר, אליעזר גרינברג מתמחה באיתור נזילות ומציע את פתרונות האיטום המתאימים ביותר לכל מבנה ומקרה.

   מדוע חשוב לאתר את הנזילה בזמן?

   גילוי נזילות מים בשלב מאוחר עלול לגרום לנזק לריהוט, לרכוש ולבריאות כל הדיירים בבניין השואפים את הטחב שהתפשט על הקיר. אי זיהוי הנזילה בהקדם האפשרי עלול לגרום לבזבוז כספים, בעיות קשות כגון טחב, פטריות, ריח לא נעים וריקבון על הקירות, וכן לבעיות חמורות ביסודות הבניין, עד כדי קריסת המבנה. בנסיבות קיצוניות, דליפה עלולה להוות סיכון בטיחותי אם מים באים במגע עם חשמל.

   מרבית הבתים בישראל בנויים מחומרים עמידים במיוחד, אך כל מגע מתמשך עם מים, שאינו מטופל כראוי יגרום לקירות להיחלש ולאבד את יציבותם וחוזקם.

   אילו יתרונות מציע איתור נזילות?

   בעזרת מיומנויות וניסיון של אנשי מקצוע המתמחים בהליכי גילוי נזילות מים, זיהוי מדויק של מקור הדליפה מאפשר ניתקון ללא פגיעה בסביבה. שימוש במכשור המתקדם ביותר מאפשר לאתר רטיבות ונזילות מאחורי קירות ותקרות או מתחת למרצפות, כמו גם במקום נסתר מהעין ולטפל במקום הבעיה עוד לפני שיהיה נזק משמעותי למבנה. אליעזר גרינברג המתמחה בתחום איטום מבנים, יעשה הכל כדי לשמור על יסודות המבנה שלכם במצב בטיחותי וללא נזקים. אם אתם חוששים כי יש לכם נזילה או כי המבנה לא אטום כראוי, צרו קשר עם אליעזר גרינברג.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support