contact-us

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם:

  ביקורת מבנים

  בדיקת מבנים

  במהלך השנים בהן אנו מתגוררים בבניין מגורים, אנו מגלים כי המבנה אינו חסין מפגעי הזמן, וככל שחולף הזמן מצטברים עוד ועוד ליקויים הגורמים נזק מתמשך ואי נוחות לדיירי הבניין, אשר אף עלולים לגרום לירידה משמעותית בערך הנכס ולפגוע ביכולתנו בפועל להתגורר בבניין. גם אם אנו מעוניינים לרכוש דירה, אנו מגלים לא פעם שההבטחות שניתנו במודעה של הנכס והמציאות בשטח אינן קרובות במיוחד, ולעיתים הדירה ממוקמת בבניין רעוע עם פגמים חמורים שעלולים לגרום לנו לשנות את דעתנו לגבי רכישת הנכס. כדי לקבל תמונה אמיתית של הנכס ופגמיו, בדיקה מקצועית של המבנה חייבת להתבצע על ידי אדם מוסמך ומנוסה. אליעזר גרינברג מבצע ביקורת מבנים ויכול לספר לכם על הליקויים שיכולים לפגוע בנכס, במידה וישנן ביות איטום.

  אילו בדיקות מבצעים בעת ביקורת המבנים?

  בדיקה חזותית לבדה אינה מספיקה לאיתור ליקויי בנייה במבנה. ביקורת מבנים הוא תחום הדורש רמת מקצועיות גבוהה, ידע רב וניסיון של שנים. בשנים האחרונות הפך שוק הנדל"ן הישראלי לאחד השווקים ה"חמים" בישראל, כאשר המחירים עולים בהתמדה בעשור האחרון, היצע דירות קטן יחסית וביקוש גבוה. כאשר עבור זוגות רבים היכולת הפיננסית שלהם היא ממוצעת ומטה. העובדה שאתם מעוניינים לרכוש דירה ישנה ושקיים היצע מוגבל בשוק, אינה מחייבת אתכם לשלם מחיר לא הגיוני עבור נכס. לפני שאתם מוציאים את פנקס הצ'קים שלכם או ממהרים לסניף בנק הקרוב, עצרו רגע וחשבו על האופציה המעשית מאוד של ביצוע ביקורת מבנים בנכס שאתם מעוניינים לרכוש.

  דוח ביקורת מבנה מקצועי ויסודי

  ביקורת מבנים היא בדיקה מקיפה של מצב כל מכלולי הבניין, לרבות תשתיות הדירה, וכן עמידה בתקני בנייה, על מנת לקבוע האם נכס מתאים למגורים או לשימוש אחר. אליעזר גרינברג מבצע מזה שנים ביקורות מבנים עבור לקוחות פרטיים, עסקים, רשויות מקומיות ובתי עסק בישראל, ונחשב לאחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום. ביקורת הבניין תכלול את כל מפרטי הבנייה כהגדרתם בחוק וכן אומדן העלות לתיקון כל ליקוי אם יתגלו. השירות אינו ניתן בחינם, אך עלות ביקורת הבניין זניחה בהשוואה לעלות תיקון ליקויי תשתית או ליקויי בניה שאינם באחריות הקונה, במיוחד כאשר מדובר בעבודות איטום. גם אם אינכם קונים, אלא רק מבקשים אומדן מצב הנכס לצורך מכירתו או הזמנת שיפוץ מקיף של המבנה, ביקורת הבניין יכולה להיות כלי יקר ערך שיכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. לקביעת פגישת ייעוץ עם אליעזר גרינברג, וחסכון של אלפי שקלים, חייגו עכשיו!

  ביקורת מבנים

  בקרת מבנים

  המונח החלופי למערכות בקרה הוא ניהול בקרת מבנים. המערכת היא למעשה מערכת ממוחשבת המנהלת, מבקרת ומנטרת את המערכות המכניות והחשמליות המשמשות את צוות הבניין, כגון מיזוג אוויר, תאורה, אספקת חשמל, מים, מערכת ביוב, חניה ועוד. באמצעות מחשב מרכזי או מספר מחשבים, מקשרים את מערכת הבקרה למערכות של המכשירים הרבים המותקנים בבניין. במערכת ניהול הבקרה מותקנת תוכנה ייעודית לעיבוד הנתונים המתקבלים מהבקרים המתוכנתים המותקנים במערכות הבניין. בעזרת התוכנה ניתן לשלוט במערכת באופן אוטומטי או ידני. כאשר אליעזר גרינברג מצע בדק בית לאיתור כל התקלות והליקויים שיכולים להיות באותו מבנה, מערכת הבקרה יכולה לספק עבורו מגוון מידע שימושי, ממנו אליעזר גרינברג ידע להסיק את כל המידע הנחוץ, וכך יעביר לכם רק את המידע האמין והמדויק ביותר על הנכס שלכם.

  כיצד מיישמים מערכת בקרת מבנה?

  בדרך כלל מיישמים את מערכות ניהול הבקרה החכמות הללו בבניינים בגובה של לפחות 250 מטר ומערכות מכניות וחשמליות רבות. אחד הדברים הנפלאים בטכנולוגיה הוא שהיא מאפשרת למערכות מודרניות להיות יד ימינו של מנהל התחזוקה, ומאפשרת לו לראות את התמונה הכוללת ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעזרת מידע שמתעדכן באופן שוטף בכל מערכת, קבלת התראות מיידיות על מצבן של תקלות טכניות וסיוע לחיסכון באנרגיה וכדומה. מערכת ניהול מבנים, המכונה גם בקרת מבנים, היא מערכת חשובה מאוד המיועדת לניהול ובקרה של מבנים על מנת לשלוט ולנטר את כל המערכות המכניות והחשמליות בבניין בכל המערכות, החל מצנרת ועד למערכות חשמל. השליטה במבנה מתבצעת באמצעות מחשב מרכזי או מספר מחשבים המחוברים למערכות השונות. ניתן לווסת מערכות אלו באופן אוטומטי או ידני עקב הימצאות תוכנה מיוחדת במחשבים אלו המעבדת נתונים מבקרים הפרוסים במערכות השונות.

  איפה משתמשים במערכת בקרת מבנה?

  מערכות ניהול בקרת מבנים משמשות בדרך כלל במבנים גדולים עם מספר רב של מערכות חשמליות ומכניות יקרות. מערכות חדישות יעניקו למנהל התחזוקה שליטה מרבית בכל הפרמטרים השונים וכן יכולת קבלת מידע מפורט ומיידי על מצב כל מערכת, שהוא הגורם החשוב ביותר על מנת לקבל הודעה מיידית על תקלות טכניות. וליצור חיסכון משמעותי באנרגיה, מים וכו'. מערכת הבקרה מאפשרת, בין היתר, חיסכון מהותי בעלויות, הפעלה מהירה יותר של כל המערכות ועמידות בפני תנאי סביבה משתנים. למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם אליעזר גרינברג.

  בקרת מבנים

  ליצירת קשר
  ליצירת קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support