contact-us

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם:

  יועץ איטום

  יועץ איטום מוסמך

  יועץ איטום הינו מומחה בתחום האיטום בעל ניסיון רב המסוגל לאבחן בעיות איטום ולקבוע את מקורן, בין אם מדובר בביצוע לקוי של עבודת האיטום ובין אם מדובר בכשל בבניית המבנה של הקבלן. כמו כן, יועץ איטום מוסמך נותן חוות דעת מומחה לחברות הביטוח או לבית המשפט וכן הדרכה במהלך פרויקט איטום חד פעמי או מתמשך. בשל הניסיון הרב שלו בתחום האיטום, אליעזר גרינברג נותן ייעוץ מקצועי למגוון פרויקטים של איטום, תוך בדיקה ומעקב אחר חומרי איטום איכותיים וביצוע עבודה מקצועית.

  כיצד ניתן לאתר יועץ איטום?

  יועץ איטום מוסמך חייב להיות בעל ניסיון רב בתחום האיטום. ישנן שתי אפשרויות בעצמאותן ניתן להפוך ליועץ איטום. מהנדסי בניין בעלי ניסיון רב של שנים בתחום הקשור לאיטום מבנים, ואנשי מקצוע לאיטום בעלי שנים רבות בתחום האיטום.

  איך בוחרים יועץ איטום בעל מוניטין?

  לאור משמעות תפקידו של יועץ איטום מומלץ, לא מומלץ לחסוך ביועץ מקצועי בעל ניסיון רלוונטי. לפני בחירת יועץ איטום, אל תחששו לבקש רישיון מהנדס. אם מדובר בקבלן, מומלץ לבדוק ברישום הקבלנים לרישום. יועץ איטום מתכנן את מערכת האיטום, בעוד הקבלן מבצע את התוכנית. חשוב להעסיק יועץ מורשה בנוסף לקבלן מורשה. מעורבות של יועץ עם מומחיות באיטום מקל על המעקב אחר התקדמות העבודה בפועל. קבלני איטום לרוב מקפידים יותר על עבודתם כאשר נוכח בעל מקצוע אחר. למרות שמדובר בהוצאה נוספת, היא תחסוך לכם כמויות גדולות בהרבה במקרה שיתגלו כשלי איטום בעתיד.

  יועץ איטום מוסמך

  ליצירת קשר
  ליצירת קשר

   יועץ איטום מחיר

   כאשר אתם מזמינים יועץ איטום, במידה ונתקלתם בבעיית נזילה , עבור שירותיו של יועץ איטום מחיר השירות נקבע לפי היקף הייעוץ הנדרש. מדי פעם מספיקה שעת ייעוץ ואז התשלום הוא כמה מאות שקלים. יוזמות אחרות מחייבות יותר זמן ומספר רב יותר של פגישות, כך שהחיוב הוא גבוה יותר. מחיר שירותיו של יועץ איטום מושפע גם מהוותק והניסיון שלו. ברוב המקרים, ובמיוחד עבור יוזמות מורכבות, מדובר בהשקעה המשתלמת בטווח הארוך. אליעזר גרינברג מספק שירותי יעוץ על תקן מומחה, מאחר ועובד בתחום האיטום מזה 45 שנה. בעקבות הניסיון הרב שרכש, יש באפשרותו לייעץ לכל סוג של פרויקטים, החל מבנייה חדשה ועד לפרויקטים של שיקום מבנים.

   מתי נדרשת סיוע של יועץ איטום?

   כדי שכל סוגי המבנים יהיו עמידים בפני חדירת מים, התפתחות רטיבות, טחב ועובש, יש צורך לבצע עבודות איטום במקומות שונים בתוך המבנה ומחוצה לו. עקב חדירת רטיבות לעמודי יסודות הבנייה, למבנה ששכבת האיטום שלו אינה מספקת עלול להיגרם נזקים קשים ביותר, העלולים אף לפגוע בשלמותו המבנית. ישנם תקנים שנקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי לגבי חומרי האיטום בהם יש להשתמש וטכניקות האיטום שיש ליישם. בכל פרויקט הדורש יועץ איטום, חיוני להקפיד על ביצוע התהליך בהתאם לכל התקנים החלים, שכן שימוש בחומרי איטום לא איכותיים יחייב עבודת איטום חוזרת לאחר פרק זמן קצר, הכפלת עלות ולעיתים גרימת נזק מבני. אם אתם מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית עם אחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום האיטום, חייגו עוד היום אל אליעזר גרינברג, וקבעו פגישת יעוץ ללא התחייבות.

    

   יועץ איטום מומלץ

   אתם עשויים לתהות מדוע שיתוף פעולה עם יועץ איטום מומלץ הוא כה חיוני. מכיוון שרוב כשלי הבנייה ומקרים של רשלנות נגרמים על ידי רטיבות. זהו אחד הנושאים הנפוצים והיקרים ביותר שמטרידים אנשים רבים. כמו כן, נדרש יועץ איטום במקרים הבאים:

   כאשר יש צורך בחוות דעת משפטית, עלולים להיווצר סכסוכים שונים בעת ניסיון לקבוע מי אשם בכשל במערכת האיטום או בדליפה המבנית.
   במסגרת תביעות ביטוח תורם יועץ איטום באמצעות חיבור חוות דעת מקצועית אותה ניתן להציג בפני חברת הביטוח במקרים של רשלנות שהביאה לבעיות איטום.

   רכישת דירה צפויה להיות העסקה הגדולה ביותר שתבצעו אי פעם. לפני ביצוע הרכישה, חיוני להתייעץ עם מומחה איטום שיבדוק את הדירה החדשה על מנת לוודא שאין פגמים באיטום מתחת לפני השטח.

   מתי נדרש יועץ איטום גגות?

   על גגות יש לבצע איטום בצורה מדויקת, כאן אין מקום לטעויות. "בדיקת ההצפה" היא אחד השלבים החשובים בתהליך, במהלכו מציפים את הגג בכוונה ולאחר מספר ימים בודקים, על מנת לקבוע האם המים חדרו לבית. במידה ולא נצפה חדירת מים ניתן להכריז על סיום העבודה כהלכה. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום וטכניקות איטום רבות, וכל מבנה וגג דורשים פתרון ייחודי. יועץ איטום מומלץ מסייע בבחירת הטכניקה והחומרים המתאימים ובמידת הצורך בזיהוי הגורם לכשלים באיטום גגות. אליעזר גרינברג הוא מומחה בתחום האיטום, ומספק שירותי ייעוץ מקצועי.

   האם כדאי להתפשר על שירותיו של יועץ איטום?

   כידוע, תחום האיטום מורכב ודורש ידע מיוחד. כשלים באיטום הם נפוצים ביותר ומובילים לעתים קרובות לסכסוכים מורכבים בבית המשפט. על מנת למנוע תקלות מסוג זה, יועץ איטום יכול לסייע בפרויקט גם בשלבי הבנייה והשיפוץ. עבור שירותיו של יועץ איטום מחיר השירותים יכול להיות משתלם ויכול לכלול גם איתור מקור ליקוי איטום, התייעצות עם בית המשפט או חברות הביטוח והגשת חוות דעת מקצועית.

   מתי נזדקק לייעוץ בנושא איטום?

   יועץ איטום הינו מומחה בתחום האיטום, ונרצה לנצל את הידע שלו במצבים הבאים:

   • חוות דעת משפטית: שירות נפוץ של יועץ איטום מוסמך הוא מתן חוות דעת במהלך ניהול הליך משפטי. תכופות מתעוררות מחלוקות לגבי תחום האשמה בנזילה או כשל באיטום, ויועץ איטום מומחה יכול לפתור את הבעיה.
   • חוות דעת לחברות הביטוח: בשנים האחרונות נרשמו מספר רב של כשלי איטום, בעיקר בפרויקטים של תמ"א 38, וכתוצאה מכך התקבלו תביעות רבות לחברות הביטוח. גם במקרה זה נדרשים שירותיו של יועץ איטום לקביעת אחריות.
   • במסגרת בדק בית, נבחנת איכות האיטום. במקרה זה, נהוג להזמין קבלן איטום בעל ניסיון רב.
   • ברוב המקרים של פרויקטי בנייה גדולים, מנהל הפרויקט ישמור על שירותיו של יועץ איטום לצורך ליווי במהלך בנייה או שיקום של מבנה. הוא גם יספק כתב כמויות ומפרט טכני.
   • לפני רכישת דירה נהוג לבצע בדיקה מקצועית, הן לפני רכישת דירה חדשה מקבלני דירות והן לפני רכישת דירה בבעלות קודמת, כדי למנוע את הצורך בחידוש האיטום.
   • חלק מהמבנים כפופים לבדיקות תקופתיות או חד פעמיות של מצב האיטום שלהם.

   אם אתם מחפשים יועץ איטום מקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אליעזר גרינברג.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support